Toulky: Osudová místa Prahy

Peticenemocnicesusice.cz Toulky: Osudová místa Prahy Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Tomáš Hejna

NÁZEV SOUBORU: Toulky: Osudová místa Prahy.pdf

POPIS

Kudy Prahou projdete, tam na vás dýchá historie. Osudová místa přitom nejsou jen ta notoricky nejznámější, jako například Pražský hrad, Staroměstské náměstí nebo Václavák, ale jsou to i místa zastrčena v různých koutech města. Autor si vybral celkem čtyřicet osudových míst a událostí z celé Prahy, mezi nimiž nechybí ani výbuch munice v Truhlářské ulici, sesuv domu na Poříčí, atentát na Aloise Rašína nebo potopení parníku František Josef I. Každá událost je detailně popsána a rozebrána a pro čtenáře je připraven i velmi detailní popis zajímavostí v okolí. Součástí je také přehled o dopravě v lokalitě a odkazy na literaturu a internetové stránky zabývající se tématikou či okolím. Kniha je doplněna QR cody s odkazy na internetovou mapu a samozřejmě řadou dobových i současných fotografií v textu. Jako bonus je zde uvedeno dalších patnáct krátkých příběhů o osudových událostech v Praze.Publikace vychází za podpory hlavního města Prahy.

Trávit čas knihou Toulky: Osudová místa Prahy! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Toulky: Osudová místa Prahy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Osudova mista prahy tomas hejna levně | Mobilmania zboží

při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení.
Toulky osudová místa prahy - Tomáš Hejna - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží