Viscerální terapie

Peticenemocnicesusice.cz Viscerální terapie Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Pierre Mercier

NÁZEV SOUBORU: Viscerální terapie.pdf

POPIS

Kniha Viscerální terapie (Viscerální manipulace) je prvním krokem ke zcela novému druhu terapie, jež je primárně cílena na manuální ošetření funkčních poruch vnitřních orgánů a jejich závěsného aparátu. Stejně významná je ovšem i v terapii pohybového aparátu, pokud primární příčina leží v oblasti vnitřních orgánů a fascií, což se stává častěji, než si mnoho terapeutů vůbec dokáže připustit.

Hledáte knihu Viscerální terapie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je Pierre Mercier? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Viscerální manipulace

Viscerální terapie pomáhá i tam, kde jiné metody selhávají. Pálení žáhy, operace v oblasti břicha, zácpa, či neúspěchy s otěhotněním - i zde může pomoci tato poměrně nová fyzioterapeutická metoda. Pracuje se souvislostmi mezi srůsty a bolestmi či potížemi.
Viscerální manipulace/terapie je manuální technika umožňující funkční diagnostiku a především terapii funkčních poruch vnitřních orgánů, způsobených poruchou volného pohybu jednotlivých orgánů ve svém závěsném aparátu. Koncept viscerální terapie předpokládá, že zdravé orgány mají fyziologický pohyb.