Tanec na dvojitém ledě / Dancing on the Double Ice

Peticenemocnicesusice.cz Tanec na dvojitém ledě / Dancing on the Double Ice Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Jan Ságl

NÁZEV SOUBORU: Tanec na dvojitém ledě / Dancing on the Double Ice.pdf

POPIS

Fotografická kniha je svědectvím o formujícím se českém undergroundu a představuje fotografie, které Jan Ságl pořídil během spolupráce se skupinami The Primitives Group a The Plastic People of the Universe koncem šedesátých a v první polovině sedmdesátých let. Snímky, které by státní orgány mohly snadno zneužít proti lidem na nich zachycených, musely být dlouhá léta skrývány. Znovu nalezeny byly až na jaře roku 2012 - po téměř 40 letech, když už je všichni považovali za nenávratně ztracené.

Tanec na dvojitém ledě / Dancing on the Double Ice je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jan Ságl. Přečtěte si s námi knihu Tanec na dvojitém ledě / Dancing on the Double Ice na peticenemocnicesusice.cz

Tanec na dvojitém ledě/ Dancing on the Double Ice ...

Kniha Tanec na dvojitém ledě / Dancing on the Double Ice iba za 30,55 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o.
Tanec na dvojitém ledě / Dancing on the Double Ice - Jan Ságl . Fotografická kniha je svědectvím o formujícím se českém undergroundu a představuje fotografie, které Jan Ságl pořídil během spolupráce se skupinami The Primitives Group a The Plastic People of the Universe koncem šedesátých a v první polovině sedmdesátých let.