Drény a jejich využití v chirurgických oborech

Peticenemocnicesusice.cz Drény a jejich využití v chirurgických oborech Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

AUTOR: Jan Wechsler

NÁZEV SOUBORU: Drény a jejich využití v chirurgických oborech.pdf

POPIS

Kniha pojednává o velmi důležité kapitole chirurgické činnosti, a to o drenáži ran. Problematika drenáže zasahuje v různé šíři téměř všechny operační obory. Ukazuje se totiž, že bez dokonalé drenáže a použití drenážních systémů se stav nemocných může stát i kritickým. Po úvodu do problematiky a historickém předělu vývoje drenážování jsou popsány veškeré používané materiály při výrobě drénů a drenážních systémů.

Drény a jejich využití v chirurgických oborech je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jan Wechsler. Přečtěte si s námi knihu Drény a jejich využití v chirurgických oborech na peticenemocnicesusice.cz

Drén v zubu - Rodicka.cz

v chirurgických oborech je získání odborné způsobilosti k výkonu povolání všeobecné sestry dle § 58, odst. 1 zákona č. 96/2004 Sb., zákon o nelékařských zdravotnických povoláních, ve znění pozdějších předpisů (dále jen zákon č. 96/2004 Sb.).
ADAMS, B., HAROLD, C., E. 1999. Sestra a akutní stavy od A po Z.1. vyd. Praha : Grada Publishing, 1999. 488 s. ISBN 80-7169-893-8. BOHUŠ, O. 1990.