Smrtí život začíná

Peticenemocnicesusice.cz Smrtí život začíná Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Gabriela Chrastilová

NÁZEV SOUBORU: Smrtí život začíná.pdf

POPIS

Román je určen především pro ženy (ale i muže), kteří ocení humor a svižně napsané vyprávění s určitou mírou nadsázky. Nadpřirozené prvky mají za úkol spíše pobavit a vytvořit zábavný kontrast k civilnímu pojetí příběhu, který balancuje na pomezí milostné romance a jemné parodie na dnes tak populární vampýrskou tematiku.

Trávit čas knihou Smrtí život začíná! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Smrtí život začíná a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Smrtí život začíná / Nejlevnější knihy

V románu Smrtí život začíná nechybí romantika, erotika a akce, to vše na pozadí současného velkoměsta. Rina je sice upírka, ale není tajemná a uhrančivá a nemá ambice stát se erotickým symbolem mládeže. Spíše osloví obdivovatelky Bridget Jonesové, kterou připomíná svou prostořekostí, zmateností a smyslem pro ...
Gabriela Chrastilová: Smrtí život začíná. Láska mezi kapkami krve (6934355556) Vystavit v této kategorii. Aukro Knihy a Časopisy Knihy Sci-fi / Fantasy Fantasy Romány . Aukro Knihy a Časopisy Knihy Sci-fi / Fantasy Fantasy Romány . visibility. 1 z 1 .