Diktáty pro 4. třídu

Peticenemocnicesusice.cz Diktáty pro 4. třídu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

AUTOR: Petr Šulc

NÁZEV SOUBORU: Diktáty pro 4. třídu.pdf

POPIS

Tato publikace obsahuje více než 200 diktátů určených zejména pro domácí procvičování základních gramatických jevů a překonání obtíží spojených s českým pravopisem.Kniha je vhodným doplňkem ke všem užívaným učebnicím prvního stupně a její jednotlivá cvičení jsou řazena podle obtížnosti i podle osnov základních škol. Její součástí je samozřejmě klíč pro kontrolu správnosti a vyhodnocení vašich výsledků.Tento velice úspěšný titul se dočkal již své páté reedice.

Trávit čas knihou Diktáty pro 4. třídu! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Diktáty pro 4. třídu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Diktáty pro 4. třídu ZŠ - Vyhledávání na Heureka.cz

Diktáty pro 4. třídu. Tyto publikace obsahují více než 200 diktátů určených zejména pro domácí procvičování základních gramatických jevů a překonání obtíží spojených s českým pravopisem. Obsahuje klíč ke cvičením
Diktáty pro 4. třídu. Lenoši, konečně jste pohnuli svými těly. Kováři vyráběli podkovy. Těžkými kladivy a palicemi muži bili do kovadlin, až jiskry létaly. Jejich dlaně byly samé mozoly. Kobyly hlasitě žraly. Hřívy jim ve větru vlály. Jezdci je osedlali, potom se vyšvihli do sedel a vyrazili.