Světová encyklopedie fotbalu

Peticenemocnicesusice.cz Světová encyklopedie fotbalu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Chris Hunt

NÁZEV SOUBORU: Světová encyklopedie fotbalu.pdf

POPIS

Výpravná obrazová kniha obsahuje dějiny a vývoj nejpopulárnější hry na světě. V jednotlivých kapitolách se zaměřuje na nejdůležitější události: mistrovství světa a Evropy, OH a fotbalové poháry, přináší medailonky nejlepších hráčů fotbalové historie i současnosti, trenérů i koučů a nezapomíná ani na ženskou kopanou. Obsahuje zkrátka vše, co byste měli o fotbalu vědět. Publikaci doplňují stovky fotografií a přehledné výsledkové tabulky.

Trávit čas knihou Světová encyklopedie fotbalu! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Světová encyklopedie fotbalu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Světová encyklopedie fotbalu - Knihkupectví Luxor

Objednávejte knihu Světová encyklopedie fotbalu v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků
Mistrovství světa v malém fotbalu se koná se od roku 2015, přičemž tento úvodní ročník se hrál podle pravidel Americké Arena Soccer (4x15 minut s mantinely) a pořádá ho Světová federace malého fotbalu (WMF). Skutečný první ročník se odehrál v roce 2017, kde už se hraje standardně podle pravidel Minifotbalu (dva poločasy, lajnované celé hřiště).