Zločiny v zamate

Peticenemocnicesusice.cz Zločiny v zamate Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: Jean Nahmias

NÁZEV SOUBORU: Zločiny v zamate.pdf

POPIS

Zločin z vášne, láska premenená na nenávisť, či premyslená vražda pre peniaze a dedičstvo - to všetko sa stáva aj v tzv. vysokých spoločenských kruhoch. V tejto knihe nájdete pravdivé príbehy s kriminálnou zápletkou, kde hlavnými aktérmi sú príslušníci bohatých a vplyvných rodín. Zámerne ide o výber udalostí z rozličných období a rokov, akoby autori chceli zdôrazniť, že právo a zákon vo všeobecnosti neplatí rovnako pre všetkých.

Trávit čas knihou Zločiny v zamate! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Zločiny v zamate a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Zločiny v zahradách - rezabek

Zločin z vášne, láska premenená na nenávisť, či premyslená vražda pre peniaze a dedičstvo - to všetko sa stáva aj v tzv. vysokých spoločenských kruhoch. V tejto knihe nájdete pravdivé príbehy s kriminálnou zápletkou, kde hlavnými aktérmi sú príslušníci bohatých a vplyvných rodín. Zámerne ide o výber udalostí z rozličných období a rokov, akoby autori chceli ...
OSN bude vyšetřovat zločiny spáchané v Sýrii. Mluví se o hromadném vraždění a násilí na dětech Podle soudkyně Catherine Marchiové-Uhelové chce OSN zajistit, aby nejvážnější případy porušení práva v Sýrii nezůstaly nepotrestány.