Alchymistovo tajemství

Peticenemocnicesusice.cz Alchymistovo tajemství Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Scott Mariani

NÁZEV SOUBORU: Alchymistovo tajemství.pdf

POPIS

Po tragické události ukončil Ben Hope svou úspěšnou kariéru v SAS a rozhodl se zasvětit zbytek svého života záchraně unesených dětí. Některým lidem ovšem není souzeno vést klidný život - a Ben Hope mezi ně patří. Když dostane za úkol nalézt starý rukopis, který by mohl zachránit život umírajícímu dítěti, ocitne se Ben na nejnebezpečnější výpravě svého života. Zmíněný dokument totiž obsahuje tajnou formuli pro výrobu elixíru života, jejíž autorem je údajně proslulý alchymista Fulcanelli. Není divu, že o alchymistovo tajemství jeví zájem celá řada osob - a zdaleka ne všichni jsou vedeni ušlechtilými pohnutkami.

Trávit čas knihou Alchymistovo tajemství! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Alchymistovo tajemství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha: Alchymistovo tajemství (Scott Mariani) | Martinus

Není divu, že o alchymistovo tajemství jeví zájem celá řada osob - a zdaleka ne všichni jsou vedeni ušlechtilými pohnutkami. Odhalit tajemství nesmrtelnosti chtěli už nacisté během druhé světové války, nyní o něj projevují obrovský zájem členové katolického uskupení s názvem Gladius Domini…
Knihovna je do odvolání uzavřena, všechny plánované akce se ruší. Od 13. 3. 2020 neúčtujeme žádné sankční poplatky. Využijte naše služby z domova.