Snář 1000 klasických snů

Peticenemocnicesusice.cz Snář 1000 klasických snů Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Snář 1000 klasických snů.pdf

POPIS

Říká se, že sny nám umožňují porozumět sobě samým a pomáhají odhalit naše utajované obavy. Dokonce se má zato, že sny mohou i předjímat příští události, které se teprve mají odehrát. Věříme, že sny obsahují skrytá poselství. V tomto klasickém výběru najdete jejich výklady společně s názory některých uznávaných odborníků v daném oboru. Svět snů se před vámi otevírá, listujte v něm, zamýšlejte se nad ním, zkoumejte záhady spánku a nechte si zdát sladké sny.

Snář 1000 klasických snů je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Snář 1000 klasických snů na peticenemocnicesusice.cz

Snář - 1000 klasických snů | Dumknihy.cz - knihy po všech ...

Snář 1000 klasických snů. V tomto klasickém výběru najdete výklady některých snů společně s názory uznávaných odborníků v daném oboru. Svět snů se před vámi otevírá, listujte v něm, zamýšlejte se nad ním, zkoumejte záhady spánku a nechte si zdát sladké sny. Popis s ukázkou.. 335 str. menší V4. ISBN 80-7218-789-9.
Často se Vám zdají věci, kterým nerozumíte? Na serveru Snář.cz naleznete jejich výklad online. Jednoduše zadejte co se Vám zdálo a přečtěte si výklad snu.