Anglická gramatika - Základní přehled

Peticenemocnicesusice.cz Anglická gramatika - Základní přehled Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Alena Kuzmová

NÁZEV SOUBORU: Anglická gramatika - Základní přehled.pdf

POPIS

Přehled anglické mluvnice je určen pro nejširší okruh zájemců: od žáků základních a středních škol po studenty jazykových kurzů. Neobejdou se bez ní ani lidé, kteří chtějí získat znalosti jazyka formou samostudia. Příručka nabízí potřebné informace ze všech důležitých oblastí anglické gramatiky. Důraz je kladen zejména na mluvnické jevy, které dělají největší potíže českým studentům. V jednotlivých kapitolách najdete informace o anglické výslovnosti, způsobech tvoření slov, typech vedlejších vět a souvětí a samozřejmě o slovních druzích. Velká pozornost je věnována anglickému slovesu, především slovesným časům, jejich tvoření a užití. Látka je vždy jasně a jednoduše vysvětlena. Kromě toho každý gramatický jev je znázorněn četným množstvím rozmanitých příkladů, které usnadní jeho pochopení. V závěru se nachází přehled anglických nepravidelných sloves, seznam nejpoužívanějších frázových sloves a abecední seznam gramatických jevů pro rychlé vyhledávání potřebných informací. Publikace vám umožní snadno a rychle najít vysvětlení všech nejasností a osvojit si anglickou gramatiku.

Trávit čas knihou Anglická gramatika - Základní přehled! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Anglická gramatika - Základní přehled a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Anglické časy - přehled - Anglická slovíčka

ONLINE learning s.r.o. pro Vás v současné době realizuje unikátní projekt hrazený z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR vznikající na doméně ONLINE jazyky. Profesní e-learningové jazykové centrum, registrační číslo: CZ.1.07/3.2.10/02.0031 Profesní e-learningové jazykové centrum pro Pardubický kraj, registrační číslo: CZ.1.07/3.2.13/02.0036
Podobné jednotky. Anglická gramatika : s cvičebnými textami a kľúčom / Hlavní autor: Kuzmová, Alena, 1956- Vydáno: (c2007) Anglická gramatika : s cvičebními texty a klíčem / Hlavní autor: Kuzmová, Alena, 1956- Vydáno: (2006) Anglická gramatika : s cvičebními texty a klíčem / Hlavní autor: Kuzmová, Alena, 1956- Vydáno: (2006)