Zemřít v Italbaru

Peticenemocnicesusice.cz Zemřít v Italbaru Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Roger Zelazny

NÁZEV SOUBORU: Zemřít v Italbaru.pdf

POPIS

Co se stane, když se slavný terorista, poslední bojovník za svobodu DYNABu, dozví o nejstrašlivější biologické zbrani známého vesmíru? A když je onou zbraní muž, který má vlastní přání a sny? Komandér Malacar však není jediný, kdo po tajemném panu Há pátrá. Začíná zběsilá hra o čas, a hlavní cenou je život nebo smrt miliard. Překvapivě aktuální příběh z pera mistra žánru. Roger Zelazny vás opět uchvátí a nenechá vás vydechnout!

Trávit čas knihou Zemřít v Italbaru! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Zemřít v Italbaru a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Zemřít v Italbaru levně, cena 144 Kč | Srovnání cen zboží

Ve sci-fi románu Zemřít v Italbaru se dozvíte co se stane, když se slavný terorista, poslední bojovník za svobodu DYNABu, dozví o nejstrašlivější biologické zbrani známého vesmíru? A když je onou zbraní muž, který má vlastní přání a sny? Komandér Malacar však není jediný, kdo po tajemném panu Há pátrá.
Zemřít v Italbaru. Kdo napsal knihu Zemřít v Italbaru? Autorem je Roger Zelazny. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.