Kurz zázraků snadno a srozumitelně

Peticenemocnicesusice.cz Kurz zázraků snadno a srozumitelně Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Alan Cohen

NÁZEV SOUBORU: Kurz zázraků snadno a srozumitelně.pdf

POPIS

Kurz zázraků – spirituální myšlenkový systém, který nás formou samostudia učí, jak správně milovat a odpouštět – upoutal mysli a srdce milionů lidí. Kurz přináší vnitřní mír tam, kde doposud vládl strach a bolest, a jeho univerzálním poselstvím je obrovská schopnost uzdravovat. Alan Cohen, student a učitel Kurzu zázraků po více než 30 let, využívá obecné myšlenky Kurzu a přetváří je ve 22 stručných a snadno pochopitelných kapitol. Tento jedinečný a čtivý průvodce nabízí zábavné příklady, příběhy a reálná využití, které pomohou při studiu jak zkušenějším, tak novým studentům Kurzu.

Trávit čas knihou Kurz zázraků snadno a srozumitelně! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Kurz zázraků snadno a srozumitelně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Alan Cohen - Kurz zázraků snadno a srozumitelně - Ces ...

Kurz zázraků snadno a srozumitelně - Cesta od strachu k plné lásce 4.5 2 recenze Kurz zázraků - spirituální myšlenkový systém, který nás formou samostudia učí, jak správně milovat a odpouštět - upoutal mysli a srdce milionů lidí.
Kurz přináší vnitřní mír tam, kde doposud vládl strach a bolest, a jeho univerzálním poselstvím je obrovská schopnost uzdravovat. Alan Cohen, student a učitel Kurzu zázraků po ví ce než 30 let, využívá obecné myšlenky Kurzu a přetváří je ve 22 stručných a snadno pochopitelných kapitol.