English All Around

Peticenemocnicesusice.cz English All Around Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Alena Kuzmová

NÁZEV SOUBORU: English All Around.pdf

POPIS

Nová učebnice angličtiny je určena studentům gymnázií, středních a jazykových škol i samoukům. Vede studenty k úrovni B2 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Jejím cílem je naučit studenty potřebné gramatice a slovní zásobě, aby byli schopni komunikovat s cizincem v běžných situacích a aby porozuměli jak psaným, tak mluveným anglickým textům.Každá z 20 lekcí obsahuje:texty a rozhovory zaměřené na určité téma včetně slovní zásobypřehledný výklad gramatikyvelký počet cvičení včetně poslechovýchfráze z oblasti společenské konverzaceinformace ze života ve Velké Británii Po pěti lekcích je vždy zařazeno opakování (Revision), kde si studenti mohou ověřit míru získaných vědomostí. Na konci učebnice je přehled nepravidelných sloves, seznam nejpoužívanějších frázových sloves, přehled slovesných tvarů a souhrnný česko-anglický a anglicko-český slovník. Učebnici doprovází CD ve formátu MP3 s nahrávkami hlavních textů, dialogů a poslechových cvičení, namluvené britskými a americkými rodilými mluvčími. Nahrávka napomůže upevnění slovní zásoby, procvičení výslovnosti a schopnosti lépe porozumět mluvenému projevu. Titulu byla udělena schvalovací doložka MŠMT ČR.

Hledáte knihu English All Around? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Alena Kuzmová? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

English All Around: Kurz angličtiny pro školy a samouky ...

all-around translation in English-Czech dictionary. Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
English All Around: Kurz anglictiny pro školy a samouky - Kuzmová Alena Nová učebnice angličtiny je určena studentům gymnázií, středních a jazykových škol i samoukům. Vede studenty k úrovni B2 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.