Úplné Znění - 1370: Pojišťovnictví, pojištění odpovědnosti z provozu vozidla

Peticenemocnicesusice.cz Úplné Znění - 1370: Pojišťovnictví, pojištění odpovědnosti z provozu vozidla Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Úplné Znění - 1370: Pojišťovnictví, pojištění odpovědnosti z provozu vozidla.pdf

POPIS

Publikace obsahuje aktuální znění zákona o pojišťovnictví včetně všech prováděcích vyhlášek, dále je zde novelizovaný zákon o distribuci pojištění a zajištění se všemi změnami od května 2020 včetně vyhlášek. Publikace dále obsahuje příslušná ustanovení občanského zákoníku a aktuální text zákona o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla a příslušné vyhlášky. Všechny změny jsou vyznačeny tučným písmem, odkazy na související předpisy jsou plně citovány.

Trávit čas knihou Úplné Znění - 1370: Pojišťovnictví, pojištění odpovědnosti z provozu vozidla! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Úplné Znění - 1370: Pojišťovnictví, pojištění odpovědnosti z provozu vozidla a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

56/2001 Sb. Zákon o podmínkách provozu vozidel na ...

Úplné znění zákona č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla), jak vyplývá z pozdějších změnSdělení Ministerstva vnitra o opravě tiskových chyb v zákoně č. 261/2008 Sb.
Portaro - Webový katalog knihovny. zákon o pojišťovnictví a vyhlášky, pojišťovací zprostředkovatelé a likvidátoři, pojištění odpovědnosti z provozu vozidla : redakční uzávěrka ...