Biografický slovník českých zemí (Dig-Doš)

Peticenemocnicesusice.cz Biografický slovník českých zemí (Dig-Doš) Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Pavla Vošahlíková

NÁZEV SOUBORU: Biografický slovník českých zemí (Dig-Doš).pdf

POPIS

Tento sešit přináší další část již 5. písmena abecedy a spolu s tím encyklopedická hesla doplněná vždy literaturou, někdy i prameny a případně i vlastním dílem osobnosti. Na četné dotazy uvádíme, že do slovníku jsou zařazeny v této fázi jen osobnosti, které zemřely před rokem 2001, zařazení dalších se bude dít formou dodatků.

Trávit čas knihou Biografický slovník českých zemí (Dig-Doš)! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Biografický slovník českých zemí (Dig-Doš) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Biografický slovník českých zemí série | Databáze knih

Kniha: Biografický slovník českých zemí Dig Doš 13.sešit Autor: Pavla Vošahlíková Tento sešit přináší další část již 5. písmena abecedy a spolu s tím encyklopedická hesla doplněná vždy literaturou, někdy i prameny a případně i vlastním dílem osobnosti.
Biografický slovník českých zemí představuje rozsáhlou mnohosvazkovou publikaci, která v cca dvaceti pěti tisících heslech-biogramech představuje a představí informace o životě a díle osobností, které utvářely duchovní i hmotný vývoj českých zemí v nejrůznějších epochách a oborech činnosti.