Bezedná propast

Peticenemocnicesusice.cz Bezedná propast Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Ken McClure

NÁZEV SOUBORU: Bezedná propast.pdf

POPIS

Gavin se na univerzitě v Edinburghu věnuje výzkumu rakoviny. Jeho nestandardní postupy ho přivedou na způsob, jak nově využít cenný lék, který byl před dvaceti lety stažen z trhu. Z průlomu se raduje už i proto, že s touto nemocí bojuje matka jeho přítelkyně Caroline. K jeho úžasu neprojeví nikdo z odborníků ani firem o účinný lék zájem. Proč se někteří snaží zabránit mu v dalším výzkumu?

Hledáte knihu Bezedná propast? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Ken McClure? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Bezedná propast - 119 Kč

Bezedná propast s pozoruhodnými dějinami. Hranická propast leží na pravém břehu řeky Bečvy v přírodní rezervaci Hůrka u Hranic nedaleko Zbrašovských aragonitových jeskyní. V hloubce 69,5 metru začíná jezero. Ponor v členitém krasovém terénu je náročný a riskantní.
Tajemná místa pohledem vědy: Bezedná Hranická propast. 27.07.2015 - redakce 100+1 . Řada míst na světě je opředena tajuplnými příběhy, vysvětlení však mnohdy zní pozemsky jednoduše. V další části seriálu o tajemných místech se zaměříme na zdánlivě bezednou Hranickou propast.