Bezedná propast

Peticenemocnicesusice.cz Bezedná propast Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Ken McClure

NÁZEV SOUBORU: Bezedná propast.pdf

POPIS

Gavin se na univerzitě v Edinburghu věnuje výzkumu rakoviny. Jeho nestandardní postupy ho přivedou na způsob, jak nově využít cenný lék, který byl před dvaceti lety stažen z trhu. Z průlomu se raduje už i proto, že s touto nemocí bojuje matka jeho přítelkyně Caroline. K jeho úžasu neprojeví nikdo z odborníků ani firem o účinný lék zájem. Proč se někteří snaží zabránit mu v dalším výzkumu?

Trávit čas knihou Bezedná propast! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Bezedná propast a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Bezedná propast - Portaro - library catalog

překlad bezedná propast ve slovníku češtino-angličtina. Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nyní už vím, že každá propast má dno. Někdy se nám zdá propast bolesti a ztrát bezedná. Faktem je, že není. Je tak hluboká, jak si ji sami vykopeme. Ten, kdo nám bolest způsobil, nás postavil na okraj propasti, a my (podle toho, jak reagujeme) se vrháme dolů. Pokud nejsme stále s danou situací vyrovnáni, padáme znovu a ...