Veganské vaření

Peticenemocnicesusice.cz Veganské vaření Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Martin Kintrup

NÁZEV SOUBORU: Veganské vaření.pdf

POPIS

Dají se veganská jídla připravit jednoduše a rychle? Ano! V této knize najdete jednoduché recepty pro všechny, kdo si chtějí připravovat pestrou veganskou stravu rychle a pohodlně – se snadno dostupnými ingrediencemi, skvělými nápady, tipy a triky pro veganské vaření, pečení a grilování. Náročné recepty s exotickými surovinami nejsou nutné a cestu do prodejen zdravé výživy a bio prodejen či objednávky ve veganském e-shopu si můžete klidně ušetřit. Zde najdete pro každého něco – vydatná domácí jídla, čerstvé středomořské pokrmy, asijské a orientální recepty zajímavých chutí a samozřejmě i božské dezerty. To vše s využitím snadno dostupných potravin, ovoce a zeleniny. Autor této knihy je kreativní kuchař, který připravil spoustu pestrých, aromatických a chuťově zajímavých pokrmů, které se staly skutečným trendem a dovedou probudit opravdovou chuť na veganský způsob života.

Hledáte knihu Veganské vaření? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Martin Kintrup? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Recepty | Vyzivoukezmene.cz

Veganské vaření Home / Veganské vaření Každý, kdo rád vaří a z jakéhokoliv důvodu se začne zajímat o rostlinnou stravu, je překvapen, jaké obzory se zařazením „veganských" jídel do kuchařského rejstříku otevřou.
Dají se veganská jídla připravit jednoduše a rychle? Ano! V této knize najdete jednoduché recepty pro všechny, kdo si chtějí připravovat pestrou veganskou stravu rychle a pohodlně - se snadno dostupnými ingrediencemi, skvělými nápady, tipy a triky pro veganské vaření, pečení a grilování.