Tykev a nahrdelník

Peticenemocnicesusice.cz Tykev a nahrdelník Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 1998

AUTOR: Robert van Gulik

NÁZEV SOUBORU: Tykev a nahrdelník.pdf

POPIS

Třetí princezně, nejoblíbenější dceři císaře, se ztratil z naprosto nepřístupného Vodního sídla vzácný perlový náhrdelník. Princezna odjíždí za 2 dny k otci do sídelního města a náhrdeník musí mít. Požádá o pomoc soudce Ti. Ten cestuje inkognito jako doktor. Podaří se mu včas najít náhrdelník a zachránit tak nejen postavení, ale i lásku? Soudci Ti nezbývá mnoho času, ale pomůže mu jeho detektivní talent, štěstí i Mistr Dýně - taoistický mnich. Proč i on pomáhá princezně? To je tajemství, které zůstane jen mezi ním, soudcem Ti a vámi čtenáři.

Trávit čas knihou Tykev a nahrdelník! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Tykev a nahrdelník a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Tykev a náhrdelník - Site Title

Kniha, kterou jsem zhltl za jednu cestu autem. Jako všechny ostatní romány v této sérii naprosto mistrně vystavený detektivní román, který velice živé popisuje prostředí i postavy, až se člověku zhmotňují před očima.
Tykev a náhrdelník Robert van Gulik I Po další hodině jízdy ztichlým lesem, kde voda skapávala ze stromů, soudce Ti zastavil koně a vrhl znepokojený pohled na husté listoví nad hlavou. Co viděl, byl jen malý proužek olověného nebe. Drobný déšť se každým okamžikem mohl přeměnit v letní liják; jeho černá čapka a hnědý cestovní…