Barbie: Ve světě her

Peticenemocnicesusice.cz Barbie: Ve světě her Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Barbie: Ve světě her.pdf

POPIS

V tomhle akčním dobrodružství ze světa digitálních her se Barbie jako počítačová programátorka ocitá přímo uprostřed videohry, kterou ohrožuje nebezpečný virus. Hrozí, že virus zničí všechny úrovně, včetně hráčů, kteří ve hře žijí! Podaří se Barbie hru zachránit? Ponoř se do fantastického světa videoher a přečti si napínavý příběh se svou oblíbenou hrdinkou!

Barbie: Ve světě her je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Barbie: Ve světě her na peticenemocnicesusice.cz

Barbie Ve světě her na bruslích | REMA UH s.r.o.

Inspirováno připravovaným filmem Barbie ve světě her. Tento Barbie set s autem obsahuje jedinečný pestrobarevný automobil, se kterým můžeš uhánět vstříc dalšímu dobrodružství! Součástí balení jsou samolepky, kterými si ozdobíš svůj kabriolet přesně podle svých představ.
Inspirováno Barbie ™ ve světě her. Barbie na bruslích je připravena vyrazit do hry! Panenka je oblečena do závodního oblečku a bruslí, které se rozsvítí čtyřmi barvami, jakmile se s Barbie rozjedeš. Rozjeď se s panenkou dopředu, či dozadu. Nebo stiskni žluté tlačítko a sleduj, jak bude panenka dělat jednu otočku za druhou.