Kam zařadíš, hlavičko, slovo, slůvko, slovíčko?

Peticenemocnicesusice.cz Kam zařadíš, hlavičko, slovo, slůvko, slovíčko? Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Eva Mrázková

NÁZEV SOUBORU: Kam zařadíš, hlavičko, slovo, slůvko, slovíčko?.pdf

POPIS

Zábavná bohatě ilustrovaná cvičebnice je určena především žákům 1. stupně ZŠ - pro práci ve škole i doma. Děti si procvičí látku probíranou ve škole pomocí různých typů cvičení. Naučí se rozlišovat slova významem nadřazená, podřazená a souřadná, zamyslí se nad slovy souznačnými, mnohoznačnými a jednoznačnými a připomenou si slova citově zabarvená. Za každým probraným tématem následuje klíč ke správnému řešení. Celou knihu uzavírá souhrnné opakování se zamyšlením nad významem slov.

Trávit čas knihou Kam zařadíš, hlavičko, slovo, slůvko, slovíčko?! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Kam zařadíš, hlavičko, slovo, slůvko, slovíčko? a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kam zařadíš, hlavičko, slovo, slůvko, slovíčko? - Eva ...

Slova významem nadřazená, podřazená a souřadná. Slova souznačná, mnohoznačná a protikladná. Slova citově zabarvená. Zábavná cvičebnice volně navazuje na úspěšné publikace Bystrá kobyla bila kopyty na babykové mýtině a Smělá pěnkava zběsile pěla bělostnému měsíci.
Zábavná bohatě ilustrovaná cvičebnice je určena především žákům 1. stupně ZŠ - pro práci ve škole i doma. Děti si procvičí látku probíranou ve škole pomocí různých typů cvičení. Naučí se rozlišovat slova významem nadřazená, podřazená a souřadná, zamy