Temné dědictví

Peticenemocnicesusice.cz Temné dědictví Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Kathleen Gear

NÁZEV SOUBORU: Temné dědictví.pdf

POPIS

Manželský tandem Gearových, z nichž každý si již vydobyl vlastní slávu na literárním poli, přichází nyní s dalším napínavým SF románem s motivy, jak jinak, vývoje antropologie. Jim Dutton, jeho dcerka Brett a Umber jsou již třináct let jedna rodina. Umber s nimi žije od doby, kdy Jim začal pracovat pro farmaceutickou společnost Smyth-Archer Chemists. Umber je šimpanz bonobo. A ne ledajaký. Je to slečna, která umí číst, zná znakovou řeč, ráda nosí pestrobarevné oblečení, přemítá nad podstatou boha. Jeden kolega však po čase přivede Jima k úvahám nad tím, že přece není možné, aby opice s takovou inteligencí byla obyčejný šimpanz. A když farmaceutická společnost náhle po Jimovi začne požadovat, aby Umber okamžitě vrátil, začne se zajímat o to, proč vlastně tento druh opice měl spatřit světlo světa. Na cestě za odhalením pravdy se dostává do Afriky, vchází do instituce, již SAC prezentuje jako rezervaci opic, které kdysi žily v zajetí. Nachází v ní i genetickou laboratoř, záhadné opice s modrýma očima a ještě mnohem víc. Původní snaha o odtajnění záhady se nakonec stává holým bojem o přežití.

Trávit čas knihou Temné dědictví! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Temné dědictví a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Temné dědictví - Kathleen Gear, W. Michael Gear | KOSMAS ...

Temné dědictví. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Manželský tandem Gearových, z nichž každý si již vydobyl vlastní slávu na literárním poli, přichází nyní s dalším napínavým SF románem s motivy, jak jinak, vývoje antropologie. ...
Temné dědictví Autor: Tonollo, Harald Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024236506 ISBN: 978-80-242-3650-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 17 × 21 cm Rok vydání: