Hon na lišku

Peticenemocnicesusice.cz Hon na lišku Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Roald Dahl

NÁZEV SOUBORU: Hon na lišku.pdf

POPIS

Má-li být knížka o válce, atomové bombě, budoucnosti a šotcích úspěšná u čtenářské veřejnosti, musí být zatraceně dobrá. Hon na lišku se zabývá všemi zmíněnými tématy a dobrý je. Příběh začíná vměšováním gremlínů do bitvy o Británii, sleduje osudy tří pilotů – Petrskoče, Valdy a Pohorka – až po třetí světovou válku a popisuje nárůst lidské pošetilosti kulminující v přespříštím konfliktu. Vůbec to není povzbudivé čtení, jakkoliv je požitkem knihu číst. Je to duchaplná satira se spoustou čistokrevného humoru. Soucítí a zároveň si nebere servítky. Polechtá vám bránici i vyděsí. Je napsaná s chutí, chytře a se škálou imaginace, která snese srovnání s velkými satirickými romány minulosti.

Trávit čas knihou Hon na lišku! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Hon na lišku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

hon na lisku - ke stažení | Hellspy

Revejakt Del 3, Fox hunt, predator calling, rävjakt, Lokkejakt på rev ( English subtitle ) - Duration: 21:57. Jonas Breda 98,697 views
HON NA LIŠKU se zabývá všemizmíněnými tématy a dobrý je. Příběh začíná vměšovánímgremlínů do bitvy o Británii, sleduje osudy třípilotů - Petrskoče, Valdy a Pohorka - až po třetísvětovou válku a popisuje nárůst lidské pošetilostikulminující v přespříštím konfliktu.