Bagdádský špion

Peticenemocnicesusice.cz Bagdádský špion Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: Corinne Souza

NÁZEV SOUBORU: Bagdádský špion.pdf

POPIS

Kniha vypráví příběh agenta Britské tajné služby (Secret Intelligence Service – SIS) MI6 – viděný očima dcery jednoho z jejich příslušníků. Corinne Souza popisuje špionáž ne jako zaměstnání, ale jako způsob života. Příběh začíná v roce 1958, kdy byl v Iráku zavražděn korunní princ – a také kdy její otec, Lawrence De Souza, oddaný a loajální špion, začal pracovat pro tajnou službu. Jeho dcera napsala knihu o jeho životě a vlivu povolání na život jeho rodiny. Příběh popisuje také historii působení britské tajné služby v Iráku a praktiky při najímání členů MI6 – a jakou úlohu oba tyto faktory sehrály při neschopnosti tajných služeb předpovědět události z 11. září 2001.

Trávit čas knihou Bagdádský špion! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Bagdádský špion a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Bagdádský špion - Osobní vzpomínky na špionáž .. / Corinne ...

Objednávejte knihu Bagdádský špion v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků
Bagdádský špion. Stav viz foto. Osobní předání bohužel není možné. Knihu mám připravenou v obálce. V případě vydražení většího počtu knih ji posílám separátně.