O smrti a umírání aneb Přechod do jiné dimenze

Peticenemocnicesusice.cz O smrti a umírání aneb Přechod do jiné dimenze Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Zdenka Blechová

NÁZEV SOUBORU: O smrti a umírání aneb Přechod do jiné dimenze.pdf

POPIS

Kniha pojednává o tom, co se právě děje s naším myšlením v současnosti a jak postupně v nás umírá starý program myšlení a rodí se nový. Osvětlí nám moudrým způsobem naše stinné stránky a dovede k nové duchovní lásce, která se liší od lásky, kterou jsme žili dosud.

Trávit čas knihou O smrti a umírání aneb Přechod do jiné dimenze! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu O smrti a umírání aneb Přechod do jiné dimenze a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Blechová, Zdenka: O SMRTI A UMÍRÁNÍ ANEB PŘECHOD DO JINÉ ...

Blechová, Zdenka: O SMRTI A UMÍRÁNÍ ANEB PŘECHOD DO JINÉ DIMENZE Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Kniha pojednává o tom, co se právě děje s naším myšlením v současnosti a jak postupně v nás umírá starý program myšlení a rodí se nový. Abychom lépe Blechová, Zdenka: O SMRTI A UMÍRÁNÍ ANEB PŘECHOD DO JINÉ DIMENZE | KAIROS ONYX: ezoterický antikvariát