Alanova válka podle vzpomínek Alana Ingrama Copea 3

Peticenemocnicesusice.cz Alanova válka podle vzpomínek Alana Ingrama Copea 3 Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Emmanuel Guibert

NÁZEV SOUBORU: Alanova válka podle vzpomínek Alana Ingrama Copea 3.pdf

POPIS

Závěrečný díl biografického komiksu, který podle vzpomínek amerického veterána Alana Copea zachytil uznávaný francouzský tvůrce Emmanuel Guibert, se nese v duchu zklidnění. Dramatické napětí války, jež pohánělo první dva díly, přechází ve třetím dílu v napětí a boje vnitřní. Po skončení druhé světové války Alan zůstává v Evropě a s novými povinnostmi poznává nové končiny a nové lidi. Demobilizace ho sice přivede krátce zpět do USA, ale jen proto, aby si uvědomil, že s tamním povrchním způsobem života nechce mít nic společného. Z dlouhé osobní krize a bolestného hledání nové životní cesty, které provází intenzivní pátrání po zmizelých přátelích, se pomalu rodí Alanova nová, duchovnější a vědomější osobnost.

Trávit čas knihou Alanova válka podle vzpomínek Alana Ingrama Copea 3! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Alanova válka podle vzpomínek Alana Ingrama Copea 3 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Alanova válka 1-3 BOX: Podle vzpomínek Alana Ingrama Copea ...

Alanova válka 1-3 BOX od Emmanuel Guibert v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Alanova válka II.: Podle vzpopmínek Alana Ingrama Copea. Emmanuel Guibert ... francouzského komiksového tvůrce Emmanuela Guiberta už měli možnost poznat čtenáři v mnoha zemích světa a Alanova válka se všude dočkala opakovaných vydání. ... sugestivně vykresleného podle vzpomínek amerického veterána Alana Copea, má však ...