Vzorec štěstí aneb Jak vznikají dobré pocity

Peticenemocnicesusice.cz Vzorec štěstí aneb Jak vznikají dobré pocity Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

AUTOR: Stefan Klein

NÁZEV SOUBORU: Vzorec štěstí aneb Jak vznikají dobré pocity.pdf

POPIS

V životě se snažíme udělat takřka vše pro to, abychom byli šťastní. Přitom často směřujeme od jednoho neštěstí k druhému. Dosud totiž nikdo přesně nevěděl, co je to štěstí. Nyní se zdá, že moderní věda rozluštila jeho velké tajemství. Otevřely se tím zcela nové možnosti: můžeme se naučit být šťastní, neboť štěstí je naučitelné. Vědci zabývající se výzkumem mozku zkoumali dobré pocity a nalezli způsob umožňující měřit různorodé emoce. S pomocí experimentů ukázali, jak v našich hlavách vzniká pocit štěstí, a současně odkryli nové možnosti, jak se naučit být šťastný. Díky knize Stefana Kleina Vzorec štěstí aneb Jak vznikají dobré pocity se čtenář může vydat na jedinečnou cestu poznání, na níž se setká s nejnovějšími poznatky filozofů a psychologů, lékařů, neurofyziologů a vědců zabývajících se výzkumem chování, zkoumáním role lásky a sexu, blahobytu a aktivity, drogového opojení či působení psychofarmak na člověka. Autor nabízí čtenáři vědecky zdůvodněnou představu o šťastném bytí. Činí tak v podobě fascinující reportáže, která je současně návodem ke šťastnému bytí. Kniha vysvětluje, proč všichni tak často toužíme po štěstí, proč štěstí není pouhým opakem neštěstí a jak může každý člověk využívat anatomie mozku ke zdokonalení svého života. Zdá se, že fenomén štěstí je objasněn - a to napínavým a užitečným způsobem.

Trávit čas knihou Vzorec štěstí aneb Jak vznikají dobré pocity! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Vzorec štěstí aneb Jak vznikají dobré pocity a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kategorie "osobnostní rozvoj, motivace, obchod" - Antikvariát ...

Vzorec štěstí aneb jak vznikají dobré pocity: We are all stardust : scientists who shaped our world talk about their work, their lives and what they still want to know: Wie die guten Gefühle entstehen: Wir alle sind Sternenstaub Gespräche mit Wissenschaftlern über die Rätsel unserer Existenz: Zeit
Na základě knihy Vzorec štěstí aneb Jak vznikají dobré pocity jsem se rozhodla pro nové říjnové předsevzetí - zkusit něco nového. Proč? Hlavní důvody jsou dva - jednak je to dobré pro mozek, a jednak jsem si vzpomněla na Projekt štěstí a předsevzetí Rozšiř si obzory a na to, že zkusit něco nového je téměř vždy zárukou štěstí.