Hledání lásky

Peticenemocnicesusice.cz Hledání lásky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

AUTOR: Barbara Cartland

NÁZEV SOUBORU: Hledání lásky.pdf

POPIS

Vanda Sudburyová a Robert, hrabě Cunnigham, byli od dětství přáteli. Důvěrně znali své chyby a slabosti a chovali se k sobě jako sourozenci. A tak přijali důrazný návrh Vandina otce, aby se vzali, oba se stejnou hrůzou. A tak raději společně před otcovým tlakem prchají, nejdříve do Paříže, a pak za dalšími dobrodružstvími Orient-expresem do Vídně a odtud do romantických Benátek. Během svého putování se dovědí také mnoho nového jeden o druhém. Robert poprvé pociťuje žárlivost a začíná Vandu vidět v jiném světle. A když doputují do řeckých chrámů lásky, již se zdaleka necítí být jako bratr a sestra. V tom okamžiku však prožijí tragédii, která je téměř navždy navzájem odloučí.

Trávit čas knihou Hledání lásky! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Hledání lásky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Hledání série | Databáze knih

Všechny informace o produktu Playmobil 9470 Hledání krystalu lásky, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Playmobil 9470 Hledání krystalu lásky.
Komplet Hledání vytouženého dne + Hledání dokonalé lásky + Hledání podmanivé krásy - Jennifer Probstová. Tři romantické bestsellery za výhodnou cenu.