Hledání lásky

Peticenemocnicesusice.cz Hledání lásky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

AUTOR: Barbara Cartland

NÁZEV SOUBORU: Hledání lásky.pdf

POPIS

Vanda Sudburyová a Robert, hrabě Cunnigham, byli od dětství přáteli. Důvěrně znali své chyby a slabosti a chovali se k sobě jako sourozenci. A tak přijali důrazný návrh Vandina otce, aby se vzali, oba se stejnou hrůzou. A tak raději společně před otcovým tlakem prchají, nejdříve do Paříže, a pak za dalšími dobrodružstvími Orient-expresem do Vídně a odtud do romantických Benátek. Během svého putování se dovědí také mnoho nového jeden o druhém. Robert poprvé pociťuje žárlivost a začíná Vandu vidět v jiném světle. A když doputují do řeckých chrámů lásky, již se zdaleka necítí být jako bratr a sestra. V tom okamžiku však prožijí tragédii, která je téměř navždy navzájem odloučí.

Trávit čas knihou Hledání lásky! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Hledání lásky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Hledání zboží: lásky čas / Zboží | Fler.cz

Lotta a hledání lásky. 20:00 - 21:55, pátek (28. září) Herci: J. Preußová, B. Samarovski, G. Euler Medička Lotta úspěšně skládá zkoušky, aby se mohla stát doktorkou. Nyní už jenom potřebuje absolvovat nemocniční praxi.
Hledání dokonalé lásky: 2. díl Druhý díl volné série „Hledání" od bestsellerové autorky Jennifer Probstové. Kennedy Asheová je spolumajitelkou seznamovací agentury Kinnections a ve své práci je opravdu dobrá. Umí zorganizovat jakoukoliv společenskou akci a i z nejupjatějšího chlapíka dokáže vykouzlit sebevědomého ...