Hledání lásky

Peticenemocnicesusice.cz Hledání lásky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

AUTOR: Barbara Cartland

NÁZEV SOUBORU: Hledání lásky.pdf

POPIS

Vanda Sudburyová a Robert, hrabě Cunnigham, byli od dětství přáteli. Důvěrně znali své chyby a slabosti a chovali se k sobě jako sourozenci. A tak přijali důrazný návrh Vandina otce, aby se vzali, oba se stejnou hrůzou. A tak raději společně před otcovým tlakem prchají, nejdříve do Paříže, a pak za dalšími dobrodružstvími Orient-expresem do Vídně a odtud do romantických Benátek. Během svého putování se dovědí také mnoho nového jeden o druhém. Robert poprvé pociťuje žárlivost a začíná Vandu vidět v jiném světle. A když doputují do řeckých chrámů lásky, již se zdaleka necítí být jako bratr a sestra. V tom okamžiku však prožijí tragédii, která je téměř navždy navzájem odloučí.

Hledáte knihu Hledání lásky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Barbara Cartland? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Hledání lásky - Barbara Cartland | Knihy Dobrovský

Hledání lásky se zralejšími ženami v České republice Ať už jste mladší muž nebo starší gentleman, randění se zralejší ženou s sebou přináší jisté výhody. S on-line aplikacemi nikdy nebylo snadnější se setkat s těmito dámami a začít si kvalitní a plnohodnotný vztah.
Kniha: Hledání dokonalé lásky Autor: Jennifer Probstová Druhá část ze série "Hledání" přináší další erotickou romanci, líčící vztah mezi majitelkou seznamovací agentury a leteckým specialistou.