Třetí kaple

Peticenemocnicesusice.cz Třetí kaple Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Karel C. Grig

NÁZEV SOUBORU: Třetí kaple.pdf

POPIS

Napínavý a mysteriózní příběh ze současnosti, který lze vnímat stejně dobře jako detektivku nebo černý román. Stárnoucí muž a mladá žena. Jejich osudy spojí práce, potom láska. Co je rozdělí? Narazíme na jednu z největších záhad pozdního středověku - tajnou kapli císaře Karla IV. "Třetí kaple" se stavěla jako schránka pro císařovu nejcennější relikvii. Je tato relikvie opravdu součástí záhadného systému s kořeny v hlubinách historie? Dívka se ztrácí a zoufalý muž po ní pátrá. Podaří se mu odhalit její i svou roli v dramatu, ve kterém se oba překvapivě proměňují? Děj knihy nás zavede do Prahy či Paříže jednadvacátého století, ale i do Tábora století patnáctého, kde se osobně setkáme s legendárním husitským hejtmanem Janem Žižkou z Trocnova. Prosadí se nakonec láska, nebo síla protivníků, jejichž moc se zdá být neomezená?

Trávit čas knihou Třetí kaple! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Třetí kaple a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Třetí kaple (Karel C. Grig) | Detail knihy | ČBDB.cz

Třetí kaple 2012; Hadí dcera 2015; Petrovy mozaiky 2013; Kniha Hadí dcera je v. Přečtených: 8x: Čtenářské výzvě ...
„Třetí kaple" se stavěla jako schránka pro císařovu nejcennější relikvii. Je tato relikvie opravdu součástí záhadného systému s kořeny v hlubinách historie? Dívka se ztrácí a zoufalý muž po ní pátrá. Podaří se mu odhalit její i svou roli v dramatu, ve kterém se oba překvapivě proměňují?