PÉ-ER-DÉ

Peticenemocnicesusice.cz PÉ-ER-DÉ Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Soňa Balážová

NÁZEV SOUBORU: PÉ-ER-DÉ.pdf

POPIS

V meste sa niečo muselo stať! Všetci dospelí sa zbláznili a poletujú po uliciach, akoby im ktosi čosi pridal do vody. Jedni sa tešia, druhí neveriacky krútia hlavami. Navyše, hlavný hrdina, sedemnásťročný Dano stratil kľúče, zostal bez peňazí a netuší, ako sa mu podarí kúpiť punčové rezy na maminu narodeninovú oslavu.Pomôže mu jeho dospelý kamoš Oliver, ktorý v kotolni ich bytovky tajne vyrába knihy? Alebo snáď utáraný krpatý sused Rado, čo na ňom nonstop visí ako tieň? PÉ ER DÉ je príbeh o tak trochu bláznivom dni, keď v Bratislave všetky cesty viedli na Námestie SNP, a tiež o zázračnej bunde, splnených snoch a, samozrejme, o PÉ ER DÉ! Veď tá skratka určite musí niečo znamenať, či nie?!

Trávit čas knihou PÉ-ER-DÉ! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu PÉ-ER-DÉ a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Diskuse: Minář na konci pochodu roztrhal ústavu. ‚Je to ...

O politické korektnosti dosahující z nejzazších hlubin vědomí až za krajní meze blbosti jste ve spojení s USA už určitě někdy slyšeli. Když jsem se ale doslechl, že jeden vtip vyvolal doslova bouři, tak mi to nedalo a šel pátrat přímo ke zdroji...
Když napíšu že "si někdo dělá pé er dé é el" tak jsem okamžitě bannutý na 5 hodin... ale "zet tři tečky é s háčkem" rovnou do titulku jako jo?? Upřimně diskutuju zde poměrně často a toto byly jedné dva vulgarismy které jsem za ty roky na idnes použil... O to více mě taková sprostota dokáže nadzvednout ze židle.