Výletový den

Peticenemocnicesusice.cz Výletový den Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Kateřina Skořepová

NÁZEV SOUBORU: Výletový den.pdf

POPIS

Výletový den psí (a trochu žabí) je volným pokračováním Výletového dne (rybího), prvního dílu příběhů dětí a jejich prarodičů, kteří vyrážejí na výlety do svého okolí. Tentokrát jedou Dvojčata Terezka a Kryštůfek s babičkou (Dana Syslová) a dědou (Zdeněk Srstka) k rybníku Strž u Staré Huti v době, kdy se do něho na jaře z blízkého lesíka stěhují žáby. Po cestě ale musí babička ještě vhodit do poštovní schránky dopis, a tak naštěstí děti objeví pod schránkou odložené psí miminko kňučící v krabici... Kdo štěně "adoptoval", zda jsou psi podobni svým pánům nebo naopak, jaké kočky má doma teta Alice, jak důležité je psaní dopisů a jak si Dvojčata s babi a dědou doma hrají na opravdické kino - o tom všem je napsáno a namalováno v této knize.

Trávit čas knihou Výletový den! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Výletový den a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha: Výletový den - Pavla Petráková - Slancová | Knihy ...

Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. Přihlášení Registrovat. Uživatelské jméno / E-mail Heslo:
Literární spojení režisérky dokumentárních filmů, Pavly Petrákové Slancové, matky Dvojčat, s výtvarnicí Kateřinou Skořepovou, vnučkou Bohumila Říhy, autora legendární Honzíkovy cesty, vyústilo v první VÝLETOVÝ DEN, který je „ trochu skutečnost a trochu snění", tak, jak to ve světě dětí a jejich babiček a dědů může klidně být.