Popis staročeské apelativní deklinace

Peticenemocnicesusice.cz Popis staročeské apelativní deklinace Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Pavlína Synková

NÁZEV SOUBORU: Popis staročeské apelativní deklinace.pdf

POPIS

Monografie přináší explicitní popis staročeské apelativní deklinace, který může sloužit jako základ pro automatické vygenerování tvarů spojených s morfologickými charakteristikami a lemmatem. Tyto tvary mohou být poté využity pro přiřazování morfologických kategorií (rodu, čísla a pádu) a lemmatu k tvarům vyskytujícím se v elektronizovaných staročeských textech. Popis koncovek a změn tvarotvorného základu je součástí tištěné verze, ostatní části jsou dostupné on-line.

Trávit čas knihou Popis staročeské apelativní deklinace! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Popis staročeské apelativní deklinace a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Popis staročeské apelativní deklinace (se zřetelem k ...

Popis staročeské apelativní deklinace - Synková Pavlína - Monografie přináší explicitní popis staročeské apelativní deklinace, který může sloužit jako základ pro automatické vygenerování tvarů spojených s morfologickými charakteristikami a lemmatem.
Monografie přináší explicitní popis staročeské apelativní deklinace, který může sloužit jako základ pro automatické vygenerování tvarů spojených s morfologickými charakteristikami a lemmatem. Tyto tvary mohou být poté využity pro přiřazování morfologických kategorií (rodu, čísla a pádu) a lemmatu k tvarům vyskytujícím se v elektronizovaných staročeských ...