Strážci minulosti 2: Cirkus Maximus

Peticenemocnicesusice.cz Strážci minulosti 2: Cirkus Maximus Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Damian Dibben

NÁZEV SOUBORU: Strážci minulosti 2: Cirkus Maximus.pdf

POPIS

V druhé knize příběhů strážců minulosti čeká Jakea a jeho přátele další vzrušující dobrodružství, které je zavede přímo do samého středu starověkého světa, do ulic Říma v době jeho největšího rozkvětu.Strážci minulosti jsou opět ve velkém nebezpečí. Zásoby atomia, nezbytné látky, která jim umožňuje cestovat časem, se hrozivě ztenčují. Jake a jeho přátelé jsou proto vysláni na další dobrodružnou výpravu. Krutá zrada však způsobí, že nevědí, komu mohou vlastně věřit. Na scénu totiž vstupuje nový a ještě mnohem nebezpečnější člen zločinné Zeldtovy rodiny, který má v plánu ovládnout starověký svět. A tak jsou strážci nuceni cestovat dále do minulosti, daleko hlouběji než kdy předtím, aby zachránili tehdejší svět i celou planetu pro budoucí generace. V tomto pokračování příběhu čeká strážce minulosti další vzrušující dobrodružství, které je zavede přímo do samého středu starověkého světa, do ulic Říma v době jeho největšího rozkvětu.

Strážci minulosti 2: Cirkus Maximus je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Damian Dibben. Přečtěte si s námi knihu Strážci minulosti 2: Cirkus Maximus na peticenemocnicesusice.cz

Strážci minulosti - Cirkus Maximus | Albatrosmedia.cz

Všetky informácie o produkte Kniha Strážci minulosti Cirkus Maximus, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Strážci minulosti Cirkus Maximus.
Strážci minulosti jsou opět ve velkém nebezpečí. Zásoby atomia, nezbytné látky, která jim umožňuje cestovat časem, se hrozivě ztenčují. Jake a jeho přátelé jsou proto vysláni na další dobrodružnou výpravu. Krutá zrada však způsobí, že nevědí, komu mohou vlastně věřit.