Satanova strategie

Peticenemocnicesusice.cz Satanova strategie Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Warren W. Wiersbee

NÁZEV SOUBORU: Satanova strategie.pdf

POPIS

Tato kniha slouží jako příručka pro bojovníka Kristovy armády. Není to žádné čtení pro zběhy, kteří neberou následování Krista vážně. Je to důležitý průvodce opravdového křesťana, který stojí na bitevním poli a chce vědět, jak vítězit. Warren W. Wiersbe vysvětluje základní biblické instrukce, jak se vypořádat se strategiemi, které proti nám ďábel používá. Zdůrazňuje, že ve chvílích, kdy na nás satan zaútočí jako svůdce, ničitel, vládce nebo žalobce, je nutné nepříteli vzdorovat tím, že se budeme řídit Boží pravdou. Kniha obsahuje kapitoly pojednávající o tom, jak dosáhnout vítězství nad satanem v církvi a v rodině.

Trávit čas knihou Satanova strategie! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Satanova strategie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Jiní vydavatelé: Satanova strategie - Warren W. Wiersbe

Armáda anjelov na čele s Michaelom zvrhne Satana z nebies a donúti ho žiť na zemi, kde prináša pokušenie mužom a ženám. V modernom svete Satan vystupuje ako noblesný, dôstojný a elegantný princ Lucio de Rimanez (Adolphe Menjou). Vystupuje v…
Heureka.cz je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů.