Walking Dead: Živí mrtví

Peticenemocnicesusice.cz Walking Dead: Živí mrtví Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Jay Bonansinga

NÁZEV SOUBORU: Walking Dead: Živí mrtví.pdf

POPIS

Co všechno se člověku musí přihodit, aby se z něj stala zrůda? Opravdu je v každém z nás nějaké temné já, které jen čeká na to, aby se mohlo projevit? Skoro by se dalo říct, že na Briana Blakea je toho dost. Kráčí po světě jako je ten náš, jenže v tom jeho umí kráčet i mrtví. A jemu teď nejde o nic jiného, než aby přežil. Se dvěma kamarády a bratrem Phillipem s malou dcerou se ze všech sil snaží nalézt klidné místo ve světě, kde civilizace zanikla.Román ze světa veleúspěšného komiksu Živí mrtví přináší příběh postavy, která zasadí známé skupině přeživších jednu z nejhorších ran. Avšak Guvernér nebyl vždy šíleným despotou.Tvůrce hororových románů Jay Bonansinga spojil síly s autorem původního komiksu Robertem Kirkmanem, aby spolu stvořili první díl trilogie o tom, jak může být lidský vzestup k moci zároveň pádem jeho morálky.

Trávit čas knihou Walking Dead: Živí mrtví! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Walking Dead: Živí mrtví a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Novinky | The Walking Dead (Živí mrtví) | Edna.cz

Seriál Živí mrtví získal spoustu ocenění za svůj námět a převedení a několik krvavých scén bylo ze seriálu ještě před vysíláním v TV vystřižených. Pokud si chcete seriál vychutnat v plné necenzurované verzi, DVD set se všemi sériemi je skvělou volbou.
The Walking Dead (Živí mrtví) Živí mrtví (The Walking Dead) zachycují příběh skupinky lidí, kteří přežili virovou epidemii, jež změnila většinu lidstva v agresivní zombie. Pod vedením Ricka Grimese, který byl ve starém světě policistou, cestují americkou Georgií a snaží se najít nový bezpečný domov.