Dobré rady milovníka vína

Peticenemocnicesusice.cz Dobré rady milovníka vína Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Vladimír Železný

NÁZEV SOUBORU: Dobré rady milovníka vína.pdf

POPIS

Víno je nápojem, který se u nás těší stále větší oblibě. Bohužel ne každá láhev ukrývá skutečně kvalitní víno. A i ta musí být náležitě vychlazena a podávána ke správným pokrmům. Autor, sám znalec a milovník vína, nabízí ve své knize rady, jak víno správně vybírat, podávat a vychutnávat. Zároveň se projdeme (nejen)po italských, francouzských a českých vinicích a ochutnáme také místní speciality. Přestože kniha není určena profesionálním degustátorům a sommelierum, není vyloučeno, že někteří čtenáři se jimi po přečtení stanou. Otevřete víno a se sklenicí v ruce objevujte…Na zdraví!

Trávit čas knihou Dobré rady milovníka vína! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Dobré rady milovníka vína a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Dobré rady milovníka vína - Vladimír Železný | Knihy.ABZ.cz

Víno je nápojem, který se u nás těší stále větší oblibě. Bohužel ne každá láhev ukrývá skutečně kvalitní víno. A i ta musí být náležitě vychlazena a podávána ke správným pokrmům. Autor, sám znalec a milovník vína, nabízí ve své knize rady, jak víno správně vybírat, podávat a vychutnávat. Zároveň se projdeme (nejen)po italských, francouzských a ...
Dobré rady milovníka vína . Kniha: Vladimír Železný: Dobré rady milovníka vínaPžíjemné zážitky i poučení od znalce Víno je nápojem, který se u nás těší stále větší oblibě.Bohužel ne každá láhev ukrývá skutečně kvalitní víno. A i ta musí být náležitě vychlazena a podávána ke správným pokrmům.