Zpověď: Z decáku až na přehlídková mola

Peticenemocnicesusice.cz Zpověď: Z decáku až na přehlídková mola Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Veronika Kašáková

NÁZEV SOUBORU: Zpověď: Z decáku až na přehlídková mola.pdf

POPIS

Tato zpověď byla napsána z touhy změnit svět k lepšímu. Pokusit se alespoň maličkou troškou přispět k tomu, aby třeba i jen pár dětí bylo šťastnějších, a to je zatraceně dobrý důvod, proč tuhle knihu vydat a číst. Jsem přesvědčená, že jsem byla v dětském domově a prožila všechny ty okamžiky právě proto, abych dnes mohla pochopit ostatní opuštěné děti a abych jim mohla nabídnout pomoc, jsem jedna z nich, a i když existují nepochybně děti, které mají silnější příběhy nebo smutnější, tak věřím v to, že má kniha zvedne ze židle třeba i jen jedno dítě a řekne si: ‚Nezáleží na tom, kdo je má matka či otec, záleží na tom, KDO JSEM JÁ!Veronika KašákováVeronika je dnes mladou ženou, na které byste jen těžko poznali, jakým životem si prošla. Po několika krušných letech s matkou narkomankou se ocitla v dětském domově, kde prožila celé dětství i dospívání. Umíte si představit, jaké to je? Být neustále v kolektivu dalších dětí, čekat, jestli si pro vás máma nebo táta nepřijde, pochybovat o sobě a o tom, jestli vás má vůbec někdo rád, jestli jste si to, že jste v dětském domově, náhodou nezavinili vy sami? Ale tahle kniha není jen o tom, jak to mají opuštěné děti těžké, je také o naději a o tom, že když víte, co chcete, můžou se vám sny splnit, protože Veronika si své sny plní, i když měla čtyřku z fyziky.

Trávit čas knihou Zpověď: Z decáku až na přehlídková mola! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Zpověď: Z decáku až na přehlídková mola a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Zpověď Z děcáku až na přehlídková mola / Nejlevnější knihy

Audiokniha Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola přináší autentickou zpověď Veroniky Kašákové, finalistky České Miss 2014. Napsala Veronika Kašáková, čtou Veronika Kašáková a Jitka Ježková. Nezáleží na tom, kdo je má matka či otec, záleží na tom, KDO JSEM JÁ!
Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola kniha od autora Veronika Kašáková. Tato zpověď byla napsána z touhy změnit svět k lepšímu. Pokusit se alespoň trochu přispět k tomu, aby třeba i jen pár dětí bylo šťastnějších. Sama autorka prožila své dětství nejprve s matkou narkomankou a poté se ocitla v dětském ...