Česky krok za krokem 1 + 2 CD

Peticenemocnicesusice.cz Česky krok za krokem 1 + 2 CD Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Lída Holá

NÁZEV SOUBORU: Česky krok za krokem 1 + 2 CD.pdf

POPIS

Učebnice Česky krok za krokem 1 je určena pro výuku na úrovních A1 a A2. Pod novým názvem v ní najdeme přepracované, rozšířené a podstatně obsahově i graficky inovované vydání nejprodávanější učebnice češtiny jako cizího jazyka New Czech Step by Step/Tschechisch Schritt für Schritt . Publikace obsahuje 24 lekcí, které na bázi komunikačních situací systematicky rozvíjejí všechny dovednosti, a to jak receptivní (čtení a poslech s porozuměním), tak produktivní (psaní a mluvení), přičemž důraz je kladen na schopnost dorozumět se a aktivně používat češtinu v praktickém životě. Oproti předchozí generaci učebnice přináší publikace Česky krok za krokem 1 metodicky propracovanější postupy práce s texty a komunikativněji orientovaná cvičení a zadání. Gramatika je prezentována v přehledných tabulkách a pomocí srozumitelných schémat, obrázků a symbolů. Zcela nově se zde využívá originální koncept deklinačních vzorů, které tvoří modelové věty a napomáhají tak osvojení českého deklinačního systému.Učebnice obsahuje bohatý fotografický a obrazový materiál, Přílohu se slovníčkem a klíčem a dvě CD s nahrávkami textů (též jako MP3 on-line). K procvičení probírané látky jsou určeny dva samostatně prodejné pracovní sešity. Publikace svou bohatou slovní zásobou, množstvím textů a podrobnými gramatickými vysvětleními v angličtině uspokojí i náročné zájemce o studium češtiny jako cizího jazyka. Na učebnici plynule navazuje již vydaný druhý díl Česky krok za krokem 2, který dovádí studenty na úroveň B1.

Trávit čas knihou Česky krok za krokem 1 + 2 CD! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Česky krok za krokem 1 + 2 CD a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Česky krok za krokem 1 - CzechStepByStep

CD 2. Poznámka: tracky 21, 28 a 47 zde nejsou z licenčních důvodů dostupné ... Zde uvádíme seznam chyb a překlepů, které se vyskytly v Pracovním sešitu 1-10 k učebnici Česky krok za krokem 2. Pracovní sešit 1-10 - errata; Nahoru. 63 % učitelů se nejvíce líbí manuály.
Česky krok za krokem 1 Učebnice + klíč + 2 CD - Lída Holá, Učebnice Česky krok za krokem 1 je určena pro výuku na úrovních A1 a A2. Pod novým názvem v ní najdeme přepracované, rozšířené a podstatně obsahově i graficky i