Churchillovy tajné zbraně

Peticenemocnicesusice.cz Churchillovy tajné zbraně Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

AUTOR: Patrick Delaforce

NÁZEV SOUBORU: Churchillovy tajné zbraně.pdf

POPIS

Přísně tajné vývojové oddělení, známé pod názvem MD 1, založil sám Winston Churchill a spadalo přímo pod něj. Během druhé světové války MD 1 vyvinulo dvacet šest nových zbraní. Churchillovy hračky -- umělé vlnolamy, samonaváděcí bomby, magnetické protitankové granáty, tanky se zesíleným pancéřováním a umělé mosty - nakonec přispěly největším dílem při vylodění v Normandii a k celému vítěznému tažení Francií, Belgií, Nizozemskem až do Německa. Není pochyb o tom, že i v tomto případě Churchillův geniální instinkt a jeho neústupnost mu pomohly druhou světovou válku vyhrát.

Hledáte knihu Churchillovy tajné zbraně? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2003 a autorem je Patrick Delaforce? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Ve Skotsku našli bunkr tajné Churchillovy armády ...

DELAFORCE, Patrick: Churchillovy tajné zbraně. Vážení zákazníci, PRODEJ PŘES E-SHOP PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ! Od pondělí 27. 4. 2020 je naše kamenná prodejna MiNiKVaRiáT - Antikvariát a Dárkové zboží československé výroby Cheb OPĚT OTEVŘENA! Pondělí - Pátek 9-12h, 13-17h, Sobota 9-12h.
Churchillovy hračky -- umělé vlnolamy, samonaváděcí bomby, magnetické protitankové granáty, tanky se zesíleným pancéřováním a umělé mosty - nakonec přispěly největším dílem při vylodění v Normandii a k celému vítěznému tažení Francií, Belgií, Nizozemskem až do Německa.