Vlastní cestou

Peticenemocnicesusice.cz Vlastní cestou Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Ján Košturiak

NÁZEV SOUBORU: Vlastní cestou.pdf

POPIS

Novou knihu Jána Košturiaka charakterizuje nejlépe tato citace z knihy: "Myslím si, že podnikání a svoboda, to je hlavně dřina a odpovědnost, někdy i probdělé noci a nepovedené plány. Je to především hledání, napravování chyb, učení se, skládání složité mozaiky. Nemám pro lidi, kteří si vybrali tuto cestu, žádné rady. Mohu jim říct jen to, aby vydrželi! Věřte, že pokud jste k něčemu povoláni, jste k tomu i vybaveni, přestože se vám dnes podlamují kolena a nevíte, co dál. Setkávejte se druhými lidmi, mluvte s nimi o svých problémech a hledejte svoji cestu. Pokud je třeba, vraťte se a pokračujte jiným směrem. Vnímejte signály z okolí, buďte citliví, rozvážní a mírní. Nedělejte kompromisy, pokud jde o vaše sny, svědomí nebo rodinu." Jedním z velkých přínosů knihy je to, že Ján se v ní dělí o své letité zkušenosti ze spolupráce především s českými a slovenskými podnikateli s velkým citem pro naše podnikatelské prostředí.V knize se dozvíte:jak podnikat tak, aby firma byla svobodná, zodpovědná a zároveň prosperujícíjak hacknout zaměstnanecký, na konzumu postavený systém a jak vyrazit po svýchřadu tipů na to, jak najít svůj důlekproč víc než osm z deseti lidí nemá ke své práci vztahobecně, co jsou hlavní příčiny nefunkčnosti dnešního přístupu k podnikání postaveného na ideálu růstu a maximalizaci ziskuco je to úspěch a jak moc důležitý je i ne-úspěchna čem staví úspěšné české podniky jako Bernard nebo Linetv čem při dnešních úvahách o podnikání sáhnout do baťovské, křesťanské a dalších tradicže "radost = láska – strach" nespočet drobných, oči-otevírajících postřehů5 důvodů proč přečíst:1. Seznámíte se nejnovějšími myšlenkami Jána Košturiaka v českém jazyce.2. Získáte jeden z nejlepších dostupných popisů příčin nefunkčnosti dnešního byznysu.3. Získáte mnoho praktických rad na to, jak budovat originální, prosperující, udržitelné podnikání.4. Je velmi pravděpodobné, že kniha vás nakopne, povzbudí do chuti vydat se zase o kus víc vlastní cestou.5. Velmi pravděpodobně se při čtení místy též i vydatně pobavíte.

Vlastní cestou je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ján Košturiak. Přečtěte si s námi knihu Vlastní cestou na peticenemocnicesusice.cz

Ondra Chalupník - Vlastní cestou podcast

Iniciativa Kola dětem, která je jedním z nových projektů občanského sdružení Vlastní cestou, o.s., funguje na rodinné a osobní bázi a díky tomu se do pomoci zapojí spoustu známých a přátel, kterým se takový jednoduchý princip pomoci líbí.
K2 vlastní cestou K2 My Way (festivalový název) Dokumentární . Česko, 2020, 93 ...