Matematika 7: Geometrie

Peticenemocnicesusice.cz Matematika 7: Geometrie Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Zdeněk Půlpán

NÁZEV SOUBORU: Matematika 7: Geometrie.pdf

POPIS

Učebnice a pracovní sešit tvoří druhou část nové řady učebnic matematiky pro 6. - 9. ročník ZŠ, zpracované v souladu s požadavky a záměry RVP pro ZV. Obě publikace tvoří komplet s obdobnou dvojicí, která se věnuje učivu aritmetiky v 7. ročníku (učebnice i pracovní sešit vyjdou v 2. polovině září). Učebnice rozlišují základní a rozšiřující učivo, formulují klíčové kompetence a výstupy, uvádějí výsledky úloh a řešení konstrukčních zadání. Učebnice s pracovními sešity pro 6. ročník jsou vydány z předcházejícího roku, tituly pro ročníky navazující vyjdou v následujících dvou letech. Všechny mají schvalovací doložku MŠMT.

Trávit čas knihou Matematika 7: Geometrie! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Matematika 7: Geometrie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Matematika 7 trida geometrie | Sleviste.cz

7. třída Úvod » Matematika - procvičování » geometrie. geometrie. 15. 1. 2012. geometrické tvary (funguje v prohlížeči internet explorer) Menu Úvod; Fotoalbum; Čeština - procvičování ...
Geometrické pojmy. Základní geoemtrické pojmy, které se používají v dalších článcích a jejichž znalost se předpokládá. Přímka. Základní vlastnosti přímky, grafické i algebraické vyjádření přímky, převod z jednoho vyjádření na druhé, vzájemné polohy přímek.