Štěně

Peticenemocnicesusice.cz Štěně Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: Katharina Schlegl-Kofler

NÁZEV SOUBORU: Štěně.pdf

POPIS

Štěňata jsou velmi zvědavá a prozkoumávají své okolí s nevázanou chutí ke hře a plny očekávání. Prvními nemotornými krůčky a pohledem velkých štěněčích očí si v mžiku získají srdce každého. V této knize se dovíte vše, co byste měli vědět, aby z vašeho psího miminka vyrostl šťastný, nebojácný a spolehlivý dospělý pes, ať už jde o přivykání, mírnou výchovu, stravu nebo zdraví. K tomu navíc získáte mnoho vyzkoušených tipů a nápadů, jak vybudovat důvěryplný vztah mezi psem a člověkem, a také řadu podnětů, jak si se psem hrát.Preklad: Jaromíra Borecká

Trávit čas knihou Štěně! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Štěně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Leonberger - štěňata, psi na prodej v Inzerci psů

Dnes dává většina majitelů psů přednost granulované stravě, doplněné o konzervy a různé paštičky. Není těžké sehnat kvalitní, plně vyvážené prémiové, superprémiové a ultraprémiové krmivo, obsahující vyvážený poměr všeho, co Vaše štěně potřebuje včetně kvalitního masa.
Psi a štěňátka. Hledáte do rodiny nového čtyřnohého parťáka? Inzerce psů na Annonci je pro vás ideální destinací. Ať už sháníte štěňata na prodej, chcete prodat psa nebo hledáte potřeby pro chovatele, najdete tady vše pěkně pohromadě.. Psí inzerce pochopitelně nabízí jak možnost poptávky, tak nabídky psů.