Zbytečné choroby

Peticenemocnicesusice.cz Zbytečné choroby Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

AUTOR: Jarmila Průchová

NÁZEV SOUBORU: Zbytečné choroby.pdf

POPIS

Kdo měl možnost delší dobu studovat dvě základní vesmírné energie, přesvědčil se o tom, že téměř všechny choroby jsou zbytečné. Obsah: Omluva Slova úvodemZákladní desateroAIDSAlzheimerova chorobaText k obrazové přílozeObrazová přílohaAngínaArtritidaArtrózaBechtěrevova chorobaBěžné akutní i chronické chorobyDepreseDiabetes - cukrovkaEpilepsieChrápáníImplantátyPadání vlasůPlíceRakovinaSmutně i veseleSouvislost stravy a leukémieS povzdechemTajemství dušeTajemství láskyTajemství třesuTuberkulózaŽloutenka A a BJeště krok posledníTabulka potravin z hlediska kvality energieCharakter a poměr energií v našich hlavních orgánechVztahy mezi potravinami a některými chorobami a potížemi z hlediska energie dostředivé a odstředivéTabulka pro přechod na harmoničtější stravuKlasifikační tabulka jevůDuševní choroby a energieDosažitelná literatura

Trávit čas knihou Zbytečné choroby! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Zbytečné choroby a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Pohlavní choroba v dlouhodobém vztahu? Váš muž je nevěrník ...

Poradna a diskuze → Škůdci, plevel, choroby → Ekologické Pěstován ... (vysoké ekonomické nároky a zbytečné ekologické zatížení). Ochranná opatření je potřeba uplatnit hned při prvních příznacích napadení.
Zbytečné choroby. odposlechla, přeložila, sestavila a doplnila Jarmila Průchová ...