Vítej, zimo bílá

Peticenemocnicesusice.cz Vítej, zimo bílá Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Simona Procházková

NÁZEV SOUBORU: Vítej, zimo bílá.pdf

POPIS

Autorka v této knize nabízí mnoho tipů, rad a receptů, jak pečovat o zdraví a krásu během zimního období a jak prožít zimu příjemně.Stromy už sundaly svůj pestrobarevný šat a čekají, až je pocukruje bílý sníh. Mráz začíná kouzlit na oknech obrázky a my se pomalinku chystáme na zimní čas plný klidu, odpočinku, rozjímání, vůní a setkávání…A když naše domovy opět provoní vůně skořice, vanilky a purpury, příbuzní se po dlouhé době zase sejdou u rodinného krbu, aby společně prožili vánoční svátky… My jsme pro vás, milí čtenáři, připravili předvánoční inspiraci…Poradíme vám také, jak si udržet v zimním období pevné zdraví, klidnou mysl a harmonii. Seznámíme vás s vůněmi i léčivými účinky domácího chleba, koření, ořechů, semínek, luštěnin a přineseme několik receptů na zimní tabuli.

Trávit čas knihou Vítej, zimo bílá! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Vítej, zimo bílá a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Knihovnička Meduňky | Obchod Meduňka

Knihovnička Meduňky - Vítej, zimo bílá - Zdravé mlsání ořechy. 11. 12. 2014. Ke svátečnímu času patří také sušené ovoce, med a oříšky. Ty jsou nejen dobré, ale i mimořádně zdravé. Můžeme je konzumovat jen tak nebo ve formě oleje či si z nich připravit zdravé, voňavé dobroty.
Vítej, zimo bílá - Simona Procházková . Autorka v této knize nabízí mnoho tipů, rad a receptů, jak pečovat o zdraví a krásu během zimního období a jak prožít zimu příjemně. Stromy už sundaly svůj pestrobarevný šat a čekají, až je pocukruje bílý sníh.