Skopičiny kocoura Silvestra

Peticenemocnicesusice.cz Skopičiny kocoura Silvestra Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

AUTOR: Linh Dao

NÁZEV SOUBORU: Skopičiny kocoura Silvestra.pdf

POPIS

Zrzavý kocour Silvestr žije s babičkou v malém domku blízko zoo. Ačkoli má doma misku vždy plnou, zdá se mu jeho život příliš nudný. Trápí se tím, že jako kocour není ničím zajímavý. Podniká proto pravidelné výpravy do zoo a snaží se napodobovat exotická zvířata, která všichni návštěvníci obdivují. Přestrojí se za lva, páva, zebru i papouška, ale vždy sklidí jen posměch. Jak Silvestr svoje trápení nakonec vyřeší?Krásně ilustrované pohádky plné zvířátek jsou doplněny množstvím veselých básniček a úkolů pro malé čtenáře.

Trávit čas knihou Skopičiny kocoura Silvestra! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Skopičiny kocoura Silvestra a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Skopičiny kocoura Silvestra (Zuzana Pospíšilová) | Detail ...

217 Kč Skopičiny kocoura Silvestra - Dao Linh . Zrzavý kocour Silvestr žije s babičkou v malém domku blízko zoo. Ačkoli má doma misku vždy plnou, zdá se mu jeho život příliš nudný. Trápí se tím, že jako kocour není ničím zajímavý. Podniká proto pravidelné výpravy do zoo a snaží se napodobovat exotická zvířata, která všichni návštěvníci obdivují.
Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Skopičiny kocoura Silvestra. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Skopičiny kocoura Silvestra. POSPÍŠILOVÁ Zuzana. Info: Grada Publishing, 2020 (1.) - váz., 80 str. Ilustr. D. Linh EAN: 9788027122127 ISBN: ...