Zvířata na venkově

Peticenemocnicesusice.cz Zvířata na venkově Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Agnieszka Bator

NÁZEV SOUBORU: Zvířata na venkově.pdf

POPIS

Jak děťátka poznávají zvířátka je série čtyř knížek, které byly koncipovány tak, aby děti mohly být jejich spoluautory. Na každé straně knížky je jedno zvířátko určené k tomu, aby je dítě vybarvilo.K rozeznávání tvarů a barev slouží také nálepky, které je třeba správně umístit.Malí čtenáři provádí manuální cvičení, rozvíjí své vnímání barev a při poslechu krátkých básniček si procvičují paměť. Dodatečnou zajímavostí knížky jsou prostorové modely, které se dají jednoduše složit.Jsou to modely zvířat – hrdinů knížky, které budou pro děti zdrojem skvělé zábavy a způsobem, jak zdokonalovat svou představivost.

Hledáte knihu Zvířata na venkově? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Agnieszka Bator? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Kniha: Zvířata | Knihy.ABZ.cz

„Mrňous si hraje a nalepuje" je porce zábavy s nálepkami spojená s řešením jednoduchých kresebných úkolů. Výhodami série jsou nálepky na více použití a omyvatelný papír - nepovedenou čáru lze utřít a napsat znovu (při použití stíratelného fixu).
Tento obrázkový průvodce ti ukáže, jak se žije na statku a na venkově, jak tam lidé pracují, jaká tam žijí zvířata, která člověk chová a získává od nich mléko, maso, vlnu a další suroviny. Dozvíš se také, co se na venkově pěstuje. Vydej se s námi na statek a poznej jeho taje.