Édith Piaf

Peticenemocnicesusice.cz Édith Piaf Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: David Bret

NÁZEV SOUBORU: Édith Piaf.pdf

POPIS

Édith Piaf byla jednou z nejjasnějších francouzských hvězd dvacátého století, stala se mezinárodní senzací a po smrti v roce 1963 legendou. Její životní příběh je tak působivý, že je obtížné oddělit fakta od fikce. Příčinou je velké množství příběhů, her, filmů a životopisů ztvárňujících život této ženy plný zvratů. Narození na hromadě kabátů na chodníku Rue de Belleville 72, výchova v nevěstinci, účast ve francouzském hnutí odporu, blízká setkání se smrtí, peníze, vztahy s muži, nálady, drogy, slávu… Na pozadí těchto příběhů je nesnadné odlišit „skutečnou“ Piaf od legendy.V roce stého výročí narození Édith Piaf vyšel David Bret ze dvou životopisných bestsellerů, které o ní už dřív napsal. Příběh života této zpěvačky ale soustředil kolem rozhovorů s jejími přáteli, milenci, kolegy a autory textů písní. Bret zveřejňuje jejich výpovědi, které svolili otisknout až po své smrti. I díky tomu kniha významně opravuje mnoho rozšířených mýtů o fenomenální Édith Piaf.

Trávit čas knihou Édith Piaf! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Édith Piaf a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Edith Piaf - Biographie, discographie et fiche artiste ...

Édith Piaf (født Édith Giovanna Gassion, 19. desember 1915 i Paris, død 10. oktober 1963 i Plascassier) var en fransk sangerinne. Hun er allment betraktet som Frankrikes største populærmusikkartist. [trenger bedre kilde] Piaf var arvtager til en sterk tradisjon av parisisk chanson (vise og sang), og den logiske etterfølgeren til 1920-tallets Chanson réaliste: Yvonne George, Damia og ...
Édith Piaf . Édith Piaf. Ouvir Aleatório. Adicionar aos favoritos. Opções. Ir para a rádio do artista ; Compartilhar. Facebook Twitter. Copiar link. Compartilhar no Facebook Compartilhar no Twitter. exibições 3.645.711. Enviar letras, traduções e mais. Mais tocadas Ver tudo. La Vie En Rose. Non, Je Ne Regrette Rien.