Nebe v hubě

Peticenemocnicesusice.cz Nebe v hubě Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

AUTOR: Zdeněk Troška

NÁZEV SOUBORU: Nebe v hubě.pdf

POPIS

Vyprávění či spíš povídání, fotografie a neuvěřitelných 300 skvělých receptů u nichž se Zdeněk Troška dušuje, že ani jeden není jeho! O to radši však jídla podle nich připravuje - patří totiž k jeho oblíbeným. Jak sám autor říká:A proto - buďte pozdraveni, všichni milí vyznavači dobrého jídla a uměni kuchařského, neboť hle, jest opravdu tím nejmilovanějším a nejdůležitějším v našem životě! Dobře si uvařit a dobře se najíst je neochvějnou jistotou v každé době, ať je režim, jaký chce! Je to radost trvající, vysoko převyšující všechny ostatní radovánky. Že láska prochází žaludkem je svatá pravda, ale to mladým nevymluvíte, na to musí přijít sami. Ti se zprvu spokojí s hamburgery, konzervami a jiným podobným elentem, jak říkávaly naše babičky. Ale časem - hyn sa hukáže!!! Proto jezte, pochutnávejte si, poznávejte a zkoušejte nové recepty, ale nezapomínejte na ty naše české a slovenské, osvědčené a prostě nejlepší!

Trávit čas knihou Nebe v hubě! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Nebe v hubě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Nebe v hubě aneb Chrocht, chrocht.... - Zdeněk Troška ...

PÁTEK až NEDĚLE 13.-15. 12. 2019 Adventní trhy v Písku - Písek (Jitka) kalendář našich akcí ZDE všechny akce ZDE
Cukrárna Nebe v hubě v Třebíči už se těší na vaši návštěvu. Rezervujte stůl a sbírejte kredity, takhle jednoduché to je! V Restu používáme cookies pro zajištění správného chodu webu, k analýze návštěvnosti, ke sledování výkonu, personalizaci obsahu a k cílení reklam.