Říkání o víle Amálce

Peticenemocnicesusice.cz Říkání o víle Amálce Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Václav Čtvrtek

NÁZEV SOUBORU: Říkání o víle Amálce.pdf

POPIS

Pohádkové vyprávění o malé půvabné víle, která chce všem pomáhat. Příběhy o tom, jak potkala beránka Kudrnu, jak vyléčila obra a ohniváče, jak pomáhala ježčí tlapce, jak přetancovala obra Hrompace, jak zatančila králi, a řada dalších, nepostrádají laskavý humor a dobré srdce. Děti dobře znají postavičku Amálky z večerníčků, a tak si o ní i rády něco hezkého přečtou či poslechnou.

Trávit čas knihou Říkání o víle Amálce! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Říkání o víle Amálce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Říkání o víle Amálce | KNIHCENTRUM.cz

Říkání o víle Amálce je československý animovaný televizní seriál z roku 1975 vysílaný v rámci večerníčku.Autorem předlohy byl spisovatel Václav Čtvrtek.Seriál nakreslil a režíroval Václav Bedřich.Pohádky namluvil Jiří Hrzán.Bylo natočeno celkem 13 dílů po 8 minutách.
Říkání o víle Amálce. Říkání o víle Amálce Pevná bez přebalu lesklá . EAN: 9788000057521. Václav Čtvrtek. Manufacturer: ALBATROS. Varianta: Kniha 212 Kč. Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den. ...