Říkání o víle Amálce

Peticenemocnicesusice.cz Říkání o víle Amálce Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Václav Čtvrtek

NÁZEV SOUBORU: Říkání o víle Amálce.pdf

POPIS

Pohádkové vyprávění o malé půvabné víle, která chce všem pomáhat. Příběhy o tom, jak potkala beránka Kudrnu, jak vyléčila obra a ohniváče, jak pomáhala ježčí tlapce, jak přetancovala obra Hrompace, jak zatančila králi, a řada dalších, nepostrádají laskavý humor a dobré srdce. Děti dobře znají postavičku Amálky z večerníčků, a tak si o ní i rády něco hezkého přečtou či poslechnou.

Trávit čas knihou Říkání o víle Amálce! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Říkání o víle Amálce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Říkání o víle Amálce od 160 Kč - Heureka.cz

O víle Amálce a žabce Márince - Václav Čtvrtek Na lesním paloučku se udělala mlha, zafoukal vítr a najedou se objevila panenka, která se rozhodla, že si bude říkat víla Amálka. Jak víla Amálka nechala stát myslivce Mušku v lese
Kniha: Říkání o víle Amálce - Václav Čtvrtek Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni.