Černá kniha svobodných zednářů

Peticenemocnicesusice.cz Černá kniha svobodných zednářů Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Guido Grandt

NÁZEV SOUBORU: Černá kniha svobodných zednářů.pdf

POPIS

Černá kniha odhaluje a objasňuje fakta týkající se svobodných zednářů, a to včetněmagie a okultismu, tajného spolku iluminátů, spolupráce s mafií, aktivní politiky v celosvětovém měřítku, spiknutí, politických afér, státního teroru a skandálů, opravdového tajemství, jež zpochybňuje parlamentní demokracii, politických rituálních vražd, nečestných bratří z lóží od založení své organizace v roce 1717 vykonali svobodní zednáři na celém světě mnoho dobrého, zasazovali se za porozumění mezi národy, mír a spravedlnost. Málo známá je však odvrácená tvář svobodného zednářství, jež vedlo tajnou politiku, a zásadně tak měnilo a ovlivňovalo svět. To „diskrétní společnost“ dodnes popírá. Stejně tak zamlčuje skandály, spiknutí, politické aféry a zločiny bratří z lóží. Ale doba hájení skončila! Autor na základě seriózních a většinou originálních pramenů odhaluje fakta, jež dosud nebyla zveřejněna.

Trávit čas knihou Černá kniha svobodných zednářů! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Černá kniha svobodných zednářů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Knihy - recenze a komentáře ke knihám

Kniha: Černá kniha svobodných zednářů (Guido Grandt). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
Šperky Eshop - Prsten z chirurgické oceli, symboly svobodných zednářů a nápis, černá patina AB36.03 - Velikost: 58. Mohutný prsten z oceli 316L, stříbrná barva, velký patinovaný obdélník a symboly svobodných zednářů.